Ustawienia systemowe w Warszawie

Ustawienia systemowe w Warszawie

W końcu postanowiłam zrobić porządek ze swoim życiem. Nie układało mi się ono tak, jak bym sobie tego życzyła, nie potrafiłam utrzymać pracy, moje związki się rozpadały po bardzo krótkim czasie. Nie miałam prawdziwych przyjaciół, utrzymywałam jedynie relacje rodzinne, które były mocno skomplikowane.  Nie rozumiałam kompletnie w czym leży problem, przecież zawsze tak bardzo się starałam, a za każdym razem moje starania nie na wiele się zdawały. Postanowiłam skorzystać z fachowej pomocy.

Polecana psychoterapia systemowa

rekomendowana psychoterapia systemowa w warszawiePostanowiłam zapisać się na sesje psychoterapeutyczne, jednak z początku kompletnie nie miałam pojęcia, na jaką formę psychoterapii powinnam się zdecydować. Ponieważ należę do osób bardzo pragmatycznych, postanowiłam najpierw zebrać informacje o różnych formach psychoterapii, aby potem zdecydować, na którą z nich się zapiszę. Sporo czasu spędziłam na poszukiwaniu informacji, jednak ostatecznie najbardziej odpowiednia dla mnie zdała mi się psychoterapia systemowa. Teraz tylko musiałam znaleźć odpowiedni gabinet psychoterapeutyczny. Tutaj także najpierw zapoznałam się z opiniami i zdecydowałam się na gabinet,  w którym była prowadzona najbardziej przez internautów rekomendowana psychoterapia systemowa w Warszawie. I muszę przyznać, że był to naprawdę doskonały wybór. Terapia systemowa stworzona przez Berta Hellingera była terapią jakby szytą dla mnie na miarę. Okazało się, że stosując metody tej terapii jestem w stanie rozwiązać wiele moich nieuświadomionych inie rozwiązanych dotychczas problemów, które tak bardzo zawadzały i w moim życiu. Terapia nie była łatwym przeżyciem, ale zmiany zazwyczaj są ciężkie. Jednak jeśli chcemy iść do przodu czasem musimy zaryzykować. Szczególnie istotne jest to w psychoterapii. Koszt takie psychoterapii był porównywalny do kosztu innych form psychoterapii, jednak uważam, że była to inwestycja warta swoich pieniędzy. Jeszcze nie jest idealnie, ale dzięki terapii już zaczęłam funkcjonować o wiele lepiej niż dotychczas, udało mi się stworzyć pierwszy w życiu prawdziwy związek.

Większość ludzi posiada jakieś nierozwiązane problemy z przeszłości. Czasem mogą to być nawet problemy, które zdarzyły się przed naszym urodzeniem i jak zadra tkwią w naszych umysłach i życiach przeszkadzając nam w cieszeniu się życiem. Dla takich osób doskonałym pomysłem może być udział w psychoterapii systemowej, która pozwala rozwiązywać wszelkie przeszłe problemy i iść w życiu do przodu korzystając z niego ze wszech miar. Warto jest spróbować.