Szybka wymiana szybki w Samsungu

Szybka wymiana szybki w Samsungu

Zawsze tak jest, że kiedy kupuję sobie nową rzecz na początku dbam o nią, jak o skarb i generalnie obchodzę się z nią, jak z jajkiem. Z biegiem czasu jednak zaczynam się do tej rzeczy przyzwyczajać, a przez to poświęcam jej coraz mniej uwagi. Tak było z moim telefonem, który wyglądał jak nowy przez pierwszy rok użytkowania, lecz gdy przestałam się nim przejmować przez moją nieuwagę rozbiłam w nim ekran.

Jak naprawić stłuczoną szybkę w Samsungu?

serwis samsung w GdańskuKiedy kupowałam rok temu nowy telefon obiecywałam sobie, że będę o niego dbać i rzeczywiście troszczyłam się o swój sprzęt, ale jak wiadomo po czasie ciągłego użytkowania telefonu nie sposób nie narobić sobie na nim rysek, więc w końcu odpuściłam wiedząc, że prędzej czy później na pewno go gdzieś zarysuję. Wyrzuciłam stary pokrowiec chroniący zarówno tył pleców, jak i przód i zakupiłam typowy, gumowy case w którym łatwiej mi było trzymać telefon w ręce, ale który niekoniecznie chronił go tak, jak powinien. Nie musiałam długo czekać, aż doprowadziło to do pęknięcia ekranu. Pewnego dnia wracając do domu zahaczyłam butem o wystającą płytkę chodnikową. Rozmawiałam wtedy z mamą przez telefon, który w tamtym momencie wypadł mi i spadł wyświetlaczem prosto na róg krawężnika. Efektem tego powstało pęknięcie na ekranie, które po dwóch dniach zaczęło się powiększać. Wtedy też dotarło do mnie, że jeśli dalej nie będę zwracać uwagi na telefon to w końcu skończę bez niego dlatego czym prędzej odwiedziłam serwis Samsung w Gdańsku, aby wymienić szybkę na nową. Wybierając się do serwisu byłam na siebie zła o swoją nieuwagę. Myślałam, że teraz zostanę bez telefonu na tydzień, albo i dłużej, a przecież był mi on niezbędny w życiu codziennym. Na miejscu jednak spotkała mnie miła niespodzianka ponieważ dowiedziałam się, że mój telefon zostanie naprawiony praktycznie od ręki bowiem cała wymiana ekranu miała nie trwać dłużej, niż godzinę, a to oznaczało, że nim się obejrzę otrzymam z powrotem swojego smartphona. Kiedy wróciłam do serwisu po telefon wyglądał on jak nowy! Nie tylko szybka była wymieniona, ale również naklejono na nią specjalną folię zapobiegającą porysowaniu ekranu. W dodatku cały telefon był czyściusieńki i przez to prezentował się tak, jakbym dopiero kupiła go w salonie!

Od tamtej pory zaczęłam zwracać z powrotem większą uwagę na swojego smartphona, jednak tym razem postanowiłam go nie zaniedbywać wiedząc, czym może się to potencjalnie skończyć. Raz miałam szczęście, że było to jedynie pęknięcie ekranu, lecz za drugim razem mogło się stać coś o wiele poważniejszego. Poza tym, kiedy zobaczyłam jak panowie z serwisu doprowadzili mój telefon do stanu praktycznie nieużywanego, to aż szkoda było mi nie zadbać o to, aby ich praca nie poszła na marne. 

Close Menu