Szczęśliwy brat dzięki nowej bluzie

Szczęśliwy brat dzięki nowej bluzie

Mój brat jest miłośnikiem jazdy na deskorolce. Jest to jego hobby od młodzieńczych lat i do tej pory jest to jego ulubiony sport, który często uprawia. Całymi dniami nie ma go w domu, ponieważ jeździ wraz z kolegami na skateparku. Właśnie dlatego, gdy nadszedł czas jego urodzin, postanowiłem zakupić mu coś związanego z tym sportem, coś, co na pewno mu się spodoba. I dobrze trafiłem.

Zakup bluzy na prezent dla brata

thrasher bluza z kapturemChciałem, aby prezent na jego urodziny był czymś praktycznym. Czymś, co faktycznie mu się przyda i co będzie używał. Raz już zakupiłem mu dosyć niepraktyczny prezent i pomimo jego uciechy, leżał on potem nieużywany na szafce przez wiele lat. Dlatego gdy zastanawiałem się nad odpowiednim prezentem, przypomniałem sobie, gdy jakiś czas temu wspominał o nowej bluzie, ponieważ jego stara się porwała. Pomyślałem, że taki prezent będzie jak znalazł, dlatego po sprawdzeniu w sieci jaką bluzę na deskę polecają skaterzy, zdecydowałem się na markę thrasher Bluza z kapturem z ich firmy jest wykonana naprawdę dobrze, a poza tym jest to marka bardzo dobrze rozpoznawana przez środowisko skejterskie. Jest ona polecana przez wiele osób w internecie, ale również i przez znane gwiazdy skateboardingu. Bluza nadaje się na różne warunki, bo nie tylko zatrzymuje ona ciepło, więc można w niej jeździć podczas chłodniejszej pogody, ale również jest na tyle elastyczna, aby spokojnie podwinąć rękawy, więc może sprawdzić się i w dni gorętsze. Posiada bardzo ładne logo na środku bluzy oraz jest dostępna w wielu różnych kolorach, więc na pewno będziemy w stanie wybrać taki, który nam najbardziej odpowiada. Bluza thrasher wykonana jest z wytrzymałego materiału, więc nie musimy się obawiać, że bluza się porwie podczas upadku na twardy grunt. Wygląda ona naprawdę stylowo i myślę, że idealnie nada się na jazdę na deskorolce, zarówno jak i na wyjście na miasto. Jest uniwersalnym rozwiązaniem, ponieważ można założyć ją prawie na każdą pogodę. Bluzę zamówiłem przez internet, po wybraniu koloru i rozmiaru, pozostało mi czekać na przesyłkę.

Po odebraniu paczki, bluzę umieściłem w ładnej paczce, którą w dniu urodzin wręczyłem mojemu bratu. Był on bardzo ucieszony, gdy zobaczył, co dostał. Powiedział mi, że właśnie czegoś takiego mu brakowało, więc było mi miło, że tak dobrze wstrzeliłem się w jego potrzeby. Od dnia urodzin przeważnie wychodzi na deskorolkę właśnie w niej, no chyba, że nadaje się do prania. Bluza już wiele przeszła, ale dalej wygląda jak nowa, ponieważ jest bardzo wytrzymała.

Close Menu