Sala na wesele pod Toruniem

Sala na wesele pod Toruniem

Kiedy Gabriel mi się oświadczył, nasze mamy oszalały wręcz z radości. Na tamten czas mój narzeczony pracował za granicą, więc nie mógł być obecny podczas przygotowań do naszego ślubu, co przyznam szczerze bardzo mnie martwiło. Jednak nie zostałam z tym sama. Pomogły mi dwie wspaniałe kobiety, dzięki czemu aż tak się nie denerwowałam.

O czym pamiętać przy wyborze lokalu weselnego?

popularna sala weselna pod toruniemWszelkie przygotowania zaczęłam od lokalu, w którym chciałabym, żeby odbyło się nasze wesele. Jedną z podstawowych informacji jest to, aby oszacować mniej więcej liczbę gości. W sumie to Gabriel podsunął mi tą myśl, która jest niezwykle istotna przy wyborze lokalu. Sporo podpowiedzi dostałam od przyjaciół, jakie miejsca powinnam koniecznie odwiedzić. Byłam zaskoczona, że popularna sala weselna pod toruniem spodobała mi się najbardziej ze wszystkich miejsc, które odwiedziłam. Dość sporą uwagę przywiązywałam do osoby, z którą miałam przyjemność rozmawiać na temat wesela. Chciałam mieć pewność, że niewygodne sytuacje są w stanie naprawić. Miałam wiele pytań odnośnie organizacji, a menadżer cierpliwie na nie odpowiadał z uśmiechem. Na szczęście nie wyglądał na znudzonego, co miało w jakimś stopniu dla mnie znaczenie. Podczas pierwszego spotkania warto zapytać, co wchodzi w skład ceny oraz czy są jakieś dodatkowe opłaty związane z salą weselną. Wracając jednak do wyglądu sali, niewątpliwą zaletą było to, że była odrobinę większa niż się spodziewałam. Można powiedzieć, że składała się z dwóch części, a mianowicie jadalnianej oraz tanecznej, co według mnie działało na ogromny plus. Po lewej stronie znajdowały się okrągłe stoliki, a po prawej znajdowałby się zespół muzyczny oraz tańczący goście. Jednak na życzenie mogą pojawić się prostokątne stoły, z czego bardzo się ucieszyłam. Co prawda nie byłam tutaj na żadnej zabawie, lecz widziałam nagranie z wesela mojej koleżanki i naprawdę dobrze wszystko wyglądało w ten jakże ważny dzień. Niewątpliwym plusem dla mnie było to, że mogę sama zaplanować wystrój sali weselnej.

Jedną z rad, które chętnie udzielam swoim koleżankom brzmi następująco: przed spotkaniem z menadżerem sali warto przygotować sobie listę pytań. W ten sposób zapytamy o wszystkie istotne dla nas informacje, a co więcej od razu będziemy mogli zapisywać odpowiedzi, aby nie zapomnieć. Dopytałam także istnieją jakieś zakazy, o których ja bądź goście powinni zostać powiadomieni. Wbrew pozorom uważam, że należy dopytać o to, żeby uniknąć pojawienia się niezręcznych czy niebezpiecznych sytuacji.

Close Menu