Piękna pościel dla malucha

Piękna pościel dla malucha

Kiedy na świecie ma się pojawić dziecko, rodzice robią wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić mu szczęście i spokój. Poszukujemy mnóstwa pięknych, kolorowych, najlepszych gatunkowo rzeczy, od ubranek poczynając, na szczotce do włosków kończąc. Początkowo dziecko będzie spędzać większość czasu w łóżeczku, więc w jaki sposób zapewnić mu tam komfort i bezpieczeństwo? Jaką pościel wybrać, aby i rodzice i dziecko byli zadowoleni?

Hafty w dziecięcym łóżeczku

pościel dziecięca haftowana w komplecieNa początku, oprócz ramion rodziców, łóżeczko będzie podstawową przestrzenią dla maluszka. Dlatego tez należy zadbać, aby pościel znajdująca się w nim, była komfortowa i zdrowa. Kiedy na świat miał przyjść mój pierwszy syn, zdecydowałam się na pościel dziecięca haftowana w komplecie. Jako jedno z głównych wymagań dotyczące zawartości łóżeczka, brałam pod uwagę hipoalergiczność. Zdrowie dziecka to podstawa i trzeba o nie dbać od pierwszych minut jego życia. Bardzo ważny jest fakt, czy pościel jest miękka i delikatna w dotyku. Mały człowiek nie będzie jeszcze potrafił zakomunikować, że jest mu niewygodnie, a kołderka drapie. Wydawałoby się, że to detale, ale na mnie, jako rodzicu, spoczywa odpowiedzialność za moje dziecko i chcę dla niego wszystkiego, co najlepsze. Dużą zaletą przy wyborze był fakt, że haftowane wzory przepięknie się prezentowały. Zdecydowałam się na komplet, ponieważ równy zestaw poszewek, ochraniaczy, prześcieradeł i pozostałych dekoracji da niesamowity efekt całości. Przy wyborze wyobrażałam sobie barwny pokój: kocyki, poduszeczki, baldachim, becik, śpiworek w jednym odcieniu i z jednym wzorem. Samo wrażenie, że wszystko do siebie pasuje, że wywołało we mnie poczucie bezpieczeństwa i wprowadziło wewnętrzny spokój. Miałam nadzieję, że na mojego syna też tak zadziała. Ilość możliwości i rodzajów zestawów mnie zaskoczyła. Zyskałam pewność, że każdy znajdzie motyw odpowiedni do płci dziecka, przewodniego koloru, czy ulubionego wzoru. Wiem, że pokój mojego syna będzie zachwycający.

Kiedy nasze dziecko ma przyjść na świat, dokładamy wszelkich starań, aby było mu dobrze. Wybierając haftowaną pościel w komplecie, dokonałam świetnej decyzji: wygląda wspaniale, jest miła w dotyku, ciepła i zdrowa dla mojego noworodka. Wiem, że małemu spodobała się prawie jak mi. Mam nadzieję, że za jakiś czas doczekamy się córki i już teraz wiem, że jedną z pierwszych rzeczy, które dla niej zakupie, będzie piękny komplet haftowanej pościeli. Teraz będziemy cieszyć się z synem wszystkimi zaletami, jakie daje nam komplet pościeli, kupiony specjalnie dla niego.