Nowy kantor na terenie Warszawy

Nowy kantor na terenie Warszawy

W ostatnim czasie na terenie Warszawy powstał nowy kantor, który czynny będzie przez dwadzieścia cztery godziny siedem dni w tygodniu. Zlokalizowany on oczywiście będzie w samym centrum, bo to tutaj jak wiadomo zawsze jest najwięcej osób czy to z Polski czy obcokrajowców. Jeżeli chcemy gdzieś wylecieć, to warto mieć ze sobą walutę danego kraju, więc osoby takie i tak musza się udać do kantorów, a często robią to na ostatnią chwile a lot maja przykładowo w nocy.

Pomoc klientom w wymianie pieniędzy

kantor w WarszawieJak się okazuje osób, które zapominają wymienić pieniędzy jest zawsze bardzo duża i o ile w naszych ościennych sąsiednich krajach nie ma żadnego problemu z wymienieniem złotówek na euro czy korony, tak gdy udajemy się w egzotyczne kraje możemy mieć lekki problem. Polska jest jedynym krajem na świecie, gdzie używana waluta to złotówka, też kantory afrykańskie czy azjatyckie nie zadają sobie trudu by mieć nasza walutę. Z drugiej strony nikogo to nie dziwi bo turystów w tak egzotyczne miejsca z naszego kraju nie jest za dużo, więc dla nich byłby to nieopłacalny biznes. Co innego u nas w Polsce, gdzie powstał nowy kantor w Warszawie, który nie dość, że będzie czynny przez cała dobę, to również będzie miał bardzo rzadkie i nietypowe waluty. Dlatego też osoby, które zawsze na ostatnią chwile zostawiają sobie moment kiedy chcą wymienić pieniądze mogą być spokojni. Nawet gdy lot mają bardzo wcześnie rano i na lotnisko trzeba jechać praktycznie w nocy, to zawsze zdąża oni podjechać do nowego kantoru aby wymienić walutę na taka jakiej potrzebują. Jest to jedno w pierwszych tego typu rozwiązań w Polsce, by kantor stacjonarny był czynny przez cała dobę i miał tak mocno urozmaicone walut. Można tu spokojnie nabyć waluty do większości krajów Ameryki Południowej czy Azji, co czasami jest rzadkością w zwykłych kantorach i robione jest to tylko i wyłącznie na zamówienie. Tutaj nie musimy nawet się umawiać na wypłatę pieniędzy tylko można podjechać i dostaniemy tyle pieniędzy ile jest nam akurat potrzebne na nasz wyjazd czy tez wakacje z rodziną.

Jak widać warto podchodzić bardzo indywidualnie do klientów i dawać im jak największy wachlarz usług. Nowy kantor mimo, iż jest dopiero otwarty od kilku tygodni to już ma bardzo dużą grupę stałych klientów, którzy regularnie przychodzą i wymieniają w nim pieniądze. Jak tak dalej pójdzie, to okaże się, ze nowy kantor będzie jednym z najbardziej rentowych w całej Warszawie, na czym w sumie bardzo mocno zależy właścicielowi, którzy go założył.

Close Menu