Meble na wymiar – szafy

Meble na wymiar – szafy

Urządzanie mieszkania i zakup mebli wiąże się z dużymi zmianami, dlatego oczekujemy, że nowe meble sprawdzą się na wiele lat. Dlatego tak ważne jest też zwrócenie uwagi na wszystkie aspekty wykonania – sposób wykończenia frontów i obrzeży, rodzaj uchwytów i sposób zamykania. Dotyczy to wszystkich rodzajów mebli, począwszy od mebli pokojowych a skończywszy na łazienkowych. Wszystkie meble wysokiej jakości powinna cechować trwałość i wytrzymałość.

Funkcjonalne szafy na wymiar

solidne szafy na wymiarWiele zależy od tego, jak urządzimy przedpokój. Jeżeli dobrze zorganizujemy przestrzeń, w pozostałych pomieszczeniach zyskamy sporo miejsca. Szczególnie, jeżeli zostaną zastosowane takie rozwiązania, jak solidne szafy na wymiar. Szafy na wymiar są niezwykle funkcjonalne, ponieważ możemy pomieścić w nich całą garderobę, oraz dodatkowe wyposażenie, takie jak np. pościele, ręczniki. Dopasowanie szafy do wymiarów przedpokoju pozwala na idealne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Szafy przesuwne i szafy wnękowe mogą być wykonane zgodnie z przygotowanym wcześniej projektem. Mamy duże możliwości w zakresie wyboru frontów, wykończeń oraz elementów ozdobnych. Dzisiejsze meble, w tym szafy na wymiar, bez trudu komponują się z każdą aranżacją. Szafy mogą być wykonane w klasycznym stylu – w tradycyjnej tonacji drewna, albo w bardziej nowatorskim wydaniu – wyraźne akcenty kolorystyczne w połysku. Dużym atutem takich mebli na wymiar jest możliwość sprecyzowania ilości szuflad, półek i wieszaków oraz ich rodzaju. Wszystko zależy od naszych potrzeb i upodobań wizualnych. Solidne szafy na wymiar wykonane są z trwałych materiałów – wysokiej jakości płyty laminowanej, trwałego materiału MDF i hartowanego szkła. Dużą uwagę w projektach szaf przyciągają efektowne lustra, które oprócz funkcji użytkowej optycznie powiększają pomieszczenie oraz podkreślają wrażenia wizualne. Warto zwrócić uwagę na elementy wykończenia, takie jak: obrzeża, uchwyty oraz rodzaj prowadnic. Wspomniane wykończenia również wpływają na zadowolenie z codziennego użytkowania szafy przez wszystkich domowników.

Ergonomiczny charakter szaf na wymiar przekonał już do siebie wielu użytkowników. Zastosowanie trwałych materiałów i precyzyjne wykończenia to wygoda użytkowania przez wiele lat. Takie rozwiązania cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób ceniących komfort i funkcjonalność. Co ważne – wygodna szafa na wymiar może być z powodzeniem zaprojektowana także dla małych mieszkań, w których tym bardziej liczy się rozsądne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Close Menu