Kocyk minky to doskonały pomysł na prezent

Kocyk minky to doskonały pomysł na prezent

Aktualnie w mediach społecznościowych często widuje się przyjęcia organizowane dla przyszłych mam z okazji przyjścia na świat nowego członka rodziny. W naszym kraju także przyjmuje się ten amerykański zwyczaj i są właśnie organizowane takie spotkania, na których ogłasza się płeć dziecka, a przyszłą mamę obdarowuje się najpotrzebniejszymi rzeczami dla niemowlaka. Taki rodzaj przyjęcia z pewnością jest doskonałą alternatywą by wspomóc rodziców w organizowaniu wyprawki. 

Lekki kocyk zawsze przyda się maluszkowi

lekkie kocyki dla niemowląt minkyPewnego dnia otrzymałam zaproszenie na tzw. baby shower od znajomej. Słyszałam już prędzej o takich przyjęciach i wiedziałam mniej więcej na czym one polegają, jednak zupełnie nie miałam pomysłu czym obdarować przyszłych rodziców. Pierwsze co przyszło mi na myśl i co od razu znalazłam w Internecie to lekkie kocyki dla niemowląt minky. Długo zastanawiałam się, czy nie jest to za banalny pomysł, jednak od swojej mamy dowiedziałam się, że różnego rodzaju okrycia zawsze się przydają. W sklepach był naprawdę duży wybór, jeśli chodzi tego typu rzeczy. Faktycznie, lekkie kocyki dla niemowląt minky doskonale nadadzą się do wózka lub do łóżeczka. Po wybraniu właściwego koloru, zakupiłam kocyk i jeszcze kilka innych drobiazgów i ładnie zapakowałam. Idąc na same przyjęcie miałam lekką obawę, że prezent może się nie spodobać. Jednak mój lęk był bezpodstawny. Po rozmowie z gośćmi, którzy mają dzieci, sami stwierdzili, że lekkie kocyki dla niemowląt minky w pierwszych miesiącach życia naprawdę się przydają, a co najlepsze, ich dzieciom towarzyszą nadal. Wcale się nie dziwię, że maluchy bardzo lubią tego typu kocyki, bo nie dość, że są piękne to na dodatek są delikatne i miłe tak jak nie jeden miś. Kiedy moja przyjaciółka otwierała prezenty, mój bardzo przypadł jej do gustu. Może z tego względu, ze właśnie mieli lekki deficyt kocyków, ponieważ mieli duże nadzieje, że dzięki przyjęciu wzbogacą się o kilka sztuk. Kolor kocyka idealnie wpasował się w styl i kolorystykę pokoiku malucha. Przyszła mama przyznała, że zawsze podobały jej się lekkie kocyki dla niemowląt minky, ale zawsze odkładała na później zakup takowego. Samo przyjęcie i pomysłowość gości bardzo mnie zaskoczyła w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Idąc na takie przyjecie ważne jest żeby podejść rozważnie do kupna upominku. Pozornie proste i wydawałoby się banalne pomysły na prezenty, wcale takie nie są. Zwyczajnie w pierwszych miesiącach życia malucha, rodzicom może przydać się naprawdę wszystko i ciężko nawet przewidzieć co zda egzamin, a co nie.

Close Menu