Jak zostałem producentem zawiesi pasowych

Jak zostałem producentem zawiesi pasowych

Moja żona Lucyna od lat narzekała, że jestem zwykłym magazynierem w firmie produkcyjnej. Uważała, że to poniżej moich możliwości. Wierzyła we mnie jeszcze przed małżeństwem, a i w trakcie naszego pożycia nic się nie zmieniło. W końcu zebrałem się w sobie i stwierdziłem, że faktycznie warto coś zmienić w życiu.

Nowy producent zawiesi pasowych

zawiesia pasoweWpadłem na pomysł, że będę produkował zawiesia pasowe. Wydaje się to dziwne? Ależ skąd, przecież byłem magazynierem! Na co dzień miałem do czynienia właśnie z zawiesiami różnego rodzaju, w tym z zawiesiami pasowymi. Wykorzystywaliśmy je do zabezpieczania ciężkich ładunków podczas ich przenoszenia za pomocą urządzenia dźwigowego. Musiały być one dobrze zabezpieczone, ponieważ inaczej mogłyby spaść oraz uszkodzić się. Niestety posiadane przez nas zawiesia pasowe nie zawsze dobrze spełniały swoją rolę – były solidne i trwałe, ale bardzo szybko widoczne były na nich ślady użytkowania, które z czasem stawały się jeszcze większe. W efekcie zawiesia traciły swoją długoletnią żywotność i pękały. Pracując jako magazynier, dotykałem setek różnych zawiesi, wiedziałem, z jakich materiałów wykonują je producenci. Wiedziałem, który materiał sprawdza się lepiej, który gorzej, jakie są najlepsze pomysły, które stosują producenci i tak dalej. I wszystko to zamierzałem wykorzystać w praktyce. Zwolniłem się, wystąpiłem o europejską dotację i w końcu założyłem własną firmę produkującą zawiesia pasowe. Połączyłem ze sobą najlepsze pomysły od innych producentów i w tym sposób powstały wysokiej jakości produkty, które nie mają ze sobą równych pod względem wytrzymałości, żywotności, a także estetyki. Byłem z siebie naprawdę dumny! Otworzyłem sklep internetowy i w niedługim czasie zacząłem sprzedawać pierwsze zawiesia. Klienci początkowo składali niewielkie zamówienia, jednak jak już przekonali się, że moje zawiesia pasowe charakteryzuje o wiele lepsza jakość niż produkty konkurencji, decydowali się na zamówienia masowe. Produkcja szła pełną parą! Dzisiaj zatrudniam już kilkudziesięciu pracowników i posiadam najwyższej jakości sprzęt, który swoje działanie opiera na najnowszych technologiach.

Dzięki temu produkowane przeze mnie zawiesia są dopracowane do najmniejszego detalu i właśnie to doceniają klienci. Dziś z perspektywy czasu bardzo dziękuję mojej żonie Lucynie, że nie pozwoliła mi spocząć na laurach, gdy byłem tylko magazynierem. To dzięki niej jestem teraz znanym producentem zawiesi pasowych i epizod życia magazyniera traktuję ze śmiechem, ciesząc się, że już się skończył.

Close Menu