Jak wybrać telefon do biura

Jak wybrać telefon do biura

Kiedy zamontowali w naszej firmie nowoczesny telefon działający bezprzewodowo nie bardzo wiedziałem jak z niego korzystać, dlatego wszyscy naszego działu poszli od razu do szefa z pytaniem, czy będzie możliwe przeprowadzenie takiego szkolenia, które będzie pokazywać jak korzysta się z takich telefonów w odpowiedni sposób. W końcu wszyscy chcieliśmy kontaktować się z naszymi klientami szybko i sprawnie. Wizja łączenia się z klientami bez potrzeby wykorzystywania kabla była naprawdę bardzo dobra z tego względu, że chcieliśmy uprościć sobie pracę.

Szybka wymiana telefonów w firmie

telefon bezprzewodowySzef chciał zamawiając takie telefony dla nas, aby praca była prostsza. Biorąc to pod uwagę mogę powiedzieć śmiało, że dobry telefon bezprzewodowy nie jest drogi, a jednocześnie zapewnia naprawdę spory komfort, który jest bardzo ważną kwestią. Jeśli chodzi o nawiązywanie połączenia przy wykorzystywaniu takich telefonów to jest to jak się okazało dziecinnie proste i wszyscy pracownicy mogli sobie z tym poradzić bez najmniejszego kłopotu. Wystarczyło tylko wybrać na telefonie wybrany numer i już można było komunikować się z różnymi klientami. Ozywiście nie musieliśmy ograniczać się do rozmawiania przy biurku z racji tego, że telefon był bezprzewodowy i faktycznie miał bardzo duży zasięg pozwalający na komunikowanie się z różnych miejsc w naszym biurze. Dobry telefon bezprzewodowy to inwestycja na naprawdę długi czas. Nasze telefony były wykorzystywane praktycznie już od dobrych kilku lat i szef myślał, aby wymienić je na jeszcze nowsze modele, co nas oczywiście cieszyło, gdyż nowe telefony nie dość, że mają lepszą baterię, to jeszcze jakość połączenia jest znacznie poprawiona. Jeśli chcecie zainwestować w telefon bezprzewodowy powinniście albo udać się do sklepu stacjonarnego, który je oferuje, albo skorzystać ze sklepów internetowych. Ostatnio nawet z ciekawości znalazłem jak prezentuje się cena za takie telefony bezprzewodowe i okazuje się, że nie są one najtańsze, jednak na pewno komfort jest nieoceniony. Szef nam zrobił specjalną ankietę, z której wynikało, że pracownicy nie wyobrażają sobie już nie korzystać z takich telefonów zwłaszcza, że bezprzewodowe połączenia są naprawdę o wiele bardziej komfortowe.

Telefon bezprzewodowy ma to do siebie, że można go podłączyć dosłownie wszędzie. Konfiguracja jest na tyle prosta, że każdy z pracowników mógł zrobić to samodzielnie, ale niektórzy faktycznie musieli skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy przyjechali nawet w ten sam dzień. Montaż oraz sprawny serwis telefonów to wszystko, co może zaproponować nam producent. Jest to jak najbardziej przydatne jednak o to martwił się już nasz szef, który dalej myślał nad inwestowaniem w polepszenie jakości komunikacji z klientami przez telefon.

Close Menu