Idealny serwis kurierski

Idealny serwis kurierski

Zastanawiając się nad tym, jaki kurier, bądź firma kurierska jest najlepsza do realizacji naszych zamówień na linii Wielka Brytania – Polska, powinniśmy prześledzić jak wygląda praca kuriera, a także firmy kurierskiej, z którą współpracuje. Pozwoli nam to, wyodrębnić naprawdę dobre firmy kurierski, a także rozstrzygnąć, co decyduje o tym, że dana firma jest najlepsza w branży kurierskiej. Przyjrzymy się temu zagadnieniu poniżej.

Jak powinna działać firma kurierska?

najlepszy kurier z anglii do polskiFantastyczny serwis, to określenie używane w branży logistycznej na określenie całego kompletu procesów, które składają się na dostarczenie naszej paczki bądź listu do odbiorcy. Zgłaszamy online zapotrzebowanie na odbiór przesyłki kurierskiej. Niech będą to dokumenty do Londynu. Zgłaszamy ten fakt o godzinie 12. Płacimy za usługę online. Dostajemy sms-a, że kurier pojawi się w naszym mieszkaniu o godzinie 13:30. Kurier pojawia się punktualnie, odbiera przesyłkę, generuje samodzielnie list przewozowy i nakleja go na kopertę, do której wcześniej pakuje nasze dokumenty. Widzimy cały proces i mamy pewność, że nic z komplementarnością naszych dokumentów się nie stanie. Kurier wraca do jednostki swojej firmy, przekazuje naszą kopertę do pracowników operacyjnych, którzy sprawdzają, czy przesyłka jest bezpieczna, czy nie rozklei się w trakcie przewozu. O godzinie 19, koperta jest wśród tysiąca innych kopert zapakowana na samochód wiozący towar na najbliższe lotnisko. Pracownicy pakują samolot towarem i przed godziną 21 samolot rusza w podróż do Londynu. W Londynie, koperta trafia do jednostki kurierskiej, do Kuriera i około godziny 9:00 czasu Greenwich koperta znajduje się u odbiorcy. Cała operacja trwa krócej niż 24h. Najlepszy kurier z Anglii do Polski odtworzy analogicznie drogę, którą nasza koperta przeszła z naszego mieszkania. Szybkość, bezpieczeństwo i niezawodność serwisu to cechy, które wyróżniają firmy kurierskie ponad przeciętność. Dysponują one stałą flotą, dzięki czemu, słysząc że przesyłka będzie na następny dzień lub za dwa dni, mamy pewność, że przesyłka ta na pewno się tam pojawi w tym terminie.

Różne firmy kurierskie oferują różne usługi dodatkowe. Jedną z usług jest tzw. time sensitivity, czyli możliwość ustalenia do której godziny kurier ma dostarczyć przesyłkę. Istnieje kategoria bardzo ważnych przesyłek, która musi być o określonej porze na miejscu: np. przesyłka medyczna do kliniki w Londynie do godziny 9:00. Skala niezawodności tego procesu jest skalą jakości firmy kurierskiej. Kierujmy się tymi wytycznymi podczas doboru firmy do przewozu naszego towaru.

Close Menu