Gdzie kupić chip do roweru Bosch?

Gdzie kupić chip do roweru Bosch?

Rowery elektrycznie to zaawansowane technicznie pojazdy. Są wyposażone w bardzo mocne silniki i wytrzymałe baterie, ponadto ich parametry są jednymi z najlepszych na rynku. Ich wygląd jest nowoczesny, a design zadziorny i z charakterem. Jednak, co ciekawe, istnieją sposoby, by zwiększyć osiągi rowerów elektrycznych, w dodatku małym nakładem finansowym. 

Najlepsze chipy do rowerów Boscha

najlepszy chip do roweru boschRowery elektryczne, są wyposażone w silniki firmy Bosch, czyli najlepszego producenta silników małogabarytowych. Ta firma, jest gwarancją produktów najwyższej jakości i współpracuje tylko z firmami, które dorównują im renomą. Rowery elektryczne mogą poruszać się z maksymalną prędkością dwudziestu pięciu kilometrów, zresztą jest to też granica, jaką ustala polskie prawo względem rowerów elektrycznych. Jednak dla osób, które chciałyby poczuć większy dopływ adrenaliny, istnieje możliwość zwiększenia maksymalnego osiągu. Tą możliwość daje najlepszy chip do roweru Bosch. Dzięki niemu będziemy mogli poruszać się z prędkością dwukrotnie większą od maksymalnej, czyli notujemy przeskok z dwudziestu pięciu kilometrów, do pięćdziesięciu. To niesamowita różnica, którą czuć już od samego momentu przyspieszenia. Jednak przypominamy, że na polskich ulicach, ani ścieżkach rowerowych, nie można poruszać się z większą niż dwadzieścia pięć kilometrów, prędkością. Dlatego chipy do rowerów Bosch montujmy tylko wtedy, gdy znajdujemy się na torze wyścigowym dla rowerów albo startujemy w wyścigach rowerów elektrycznych, w innych przypadkach jest to niedozwolone. Chip montuje się na kierownicy, sam się programuje i nie wymaga żadnych, specjalistycznych ustawień. Jest łatwy do zdjęcia i przy zakupie, dostajemy na niego specjalne opakowanie. Montaż, to kwestia minuty plus samoprogramowanie to około minuty, a sprawny demontaż, to około pięciu dziesięciu sekund. Chipy możemy zakupić u każdego autoryzowanego sprzedawcy oraz na popularnych serwisach aukcyjnych. Koszt takiego zestawu to mniej więcej pięćset – siedemset złotych, w zależności od producenta i modelu.

Każdy, kto zdecyduje się na montaż chipu do roweru Bosch, będzie miał zagwarantowaną świetną zabawę z dozą dużej dawki adrenaliny. Najlepszej jakości rower elektryczny, rozpędzony do pięćdziesięciu kilometrów, to prawdziwy demon szybkości, stworzony do wyścigowej rywalizacji. Przy takiej prędkości, nieodzowne będą ochraniacze na newralgiczne części ciała. Przyjemności z jazdy, z taką szybkością, nie da się porównać z żadnym innym pojazdem, ale najbliżej jej do motocykla. 

Close Menu