Automaty vendingowe z zabawkami w kapsułkach

Automaty vendingowe z zabawkami w kapsułkach

  • Post Author:
  • Post Category:Maszyny

Szaleństwo, jakim otoczone są automaty vendingowe z akcesoriami dziecięcymi w kurortach i miejscowościach turystycznych sprawiły, że już od dawna możemy je spotkać niemalże w każdym centrum handlowym. Umiejscowienie ich w okolicy bujaków, placyków zabaw czy popularnych sklepów z asortymentem dziecięcym sprawia, że stanowią one naprawdę dochodowy interes. Sprawdź, czym powinny się charakteryzować takie urządzenia, aby przynosiły największe zyski.

Automat vendingowy skierowany do dzieci

nowoczesne automaty vendingowe

Coraz częściej w galeriach handlowych, w częściach, w których sprzedawcy spodziewają się matek z dziećmi zamiast automatów z zabawkami pojawiają się nowoczesne automaty vendingowe z środkami czystości dla niemowlaków. Jednorazowe pieluchy w każdym rozmiarze, a nawet dwóch, popularnych producentów wraz z miniaturowymi opakowaniami nawilżanych chusteczek, a nawet podkłady do przewijania sprzedawane na sztuki to dla rodziców znacznie większa gratka niż uwielbiane prze ich starsze potomstwo automaty do sprzedaży kapsułek z zabawkami i słodyczami. Niewielkie rozmiary młodych technicznie automatów sprężynowych pozwalają na umiejscowienie ich nawet w pokojach dla rodziców z małymi dziećmi. Ponadto rynek automatów do sprzedaży artykułów dziecięcych nie różni się od popularnego wyobrażenia o tych urządzeniach. Są to niskie, niezbyt skomplikowane urządzenia, które może obsłużyć już kilkulatek. Z tego względu automaty tego typu nie są wyposażane w panele transakcji bezgotówkowych – kto widział dziecko z kieszonkowym na koncie bankowym? No i najważniejsze dla przedsiębiorców stawiających swoje pierwsze urządzenia. Marża jaka jest nakładana na kapsułki z drobnymi zabawkami czy piłeczkami przewyższa ich wartość nawet 15-krotnie. Tak więc odpowiednia lokalizacja może zapewnić naprawdę ciekawe przychody z jednego urządzenia. Niestety dobra lokalizacja może wynosić nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie.

Zaczynając tego typu biznes, niezależnie czy chcesz sprzedawać zabawki, czy też przekąski i puszki z napojami musisz uważać na pewne lokalizacje. Pierwsza z nich to szkoła, w której ustawienie automatu vendingowego jest prawnie zabronione. Druga to dworce, które są tak popularnym miejscem dla istnienia automatu sprzedażowego, że konkurencja może być zbyt duża, jeśli nie masz nowatorskiego pomysłu na asortyment, który zachęci do kupowania właśnie w twoim, nowym automacie. Podobnie rzecz się ma również przy deptakach w popularnych miejscowościach, które równie często co stragany stoją obok siebie.